Donatie

Daca ati ajuns pe aceasta pagina inseamna ca doriti sa faceti o donatie. In numele tinerilor si copiilor, care, mai mult sau mai putin, inteleg actiunea dumneavoastra, vrem sa va transmitem sincere multumiri pentru ca participati astfel la dezvoltarea sanatoasa a copiilor din aceasta asociatie.

Click pe butonul de mai jos pentru a face o donatie folosind serviciul Paypall

Puteti de asemenea sa donati folosind conturile deschise la Banca Transilvania Sucursala Dej str.1 Mai nr.6

Cod SWIFT BTRLRO22CJD
RON RO83BTRLRONCRT0225043401
EUR RO33BTRLEURCRT0225043401
USD RO37BTRLUSDCRT0225043401

Articole de pe blog

Istoria casei noastre

Sanda, asociatiaemanueldej.ro/blog

Casa de tip familial are viziunea de a crea o lume in care copii si tinerii nu mai sufera.

Link-uri utile

Despre noi

Aceasta casa a fost acreditata de catre comisia de acreditare din cadrul Agentiei Judetene pentru Prestatii Sociale Cluj, conform deciziei nr. 167/4.08.2010 pentru urmatoarele servicii specializate: gazduirea pe o perioada nedeterminata, suport emotional, educare, socializare si pretrecerea timpului liber, reintegrarea familiala si comunitara si pregatirea pentru viata independenta.